HAKKIMIZDA

Risus Garden Marina Hotel

Risus Garden Marina Hotel Kuşadası merkezde, Yat Marina'nın tam karşısında konumlandırılmış olup; meyve, zeytin ve çam ağaçları ile süslendirilmiş 13000 m2'lik bir araziye kurulmuştur.

İçeriğinde bulunan toplamda 42 adet odamız; Standart, Aile Odası ve Junior Suite Oda şeklinde 3 tip'e ayrılıp, siz değerli misafirlerimize özenle hazırlanmıştır.

Renovasyonu 2019 yılında tamamlanmış olup en kaliteli mefruşat ve buklet malzemeleri ile tasarlanmış bu tesisimiz misafirlerimizi ağırlamak için her gün daha fazla yeniliklerle kendini geliştirmektedir.

 

Konseptimiz sadece konaklama veya oda-kahvaltı olarak sunulmaktadır. Kahvaltımız serpme olup, özenle seçilmiş ürünlerden hazırlanmaktadır. Ayrıca tesisimiz içinde bulunan doğal tarım alanımızdan da ürünler sunmaktayız. Kahvaltı sonrasında da gün boyu profesyonel mutfak ekibimiz tarafından hazırlanmış menü alternatiflerimiz de sunulmaktadır.

 

300 yıllık zeytin ağaçlarının doğallığı ve yeşilliği eşliğinde, şehir merkezinde konumlandırılmasına rağmen size kuş seslerindeki huzuru sağlayacak bir tesistir.

Konumu sayesinde hem sakinliği hem de hareketliliği daha yakından yakalayıp, ikisini birarada yaşamanın farklılığını hissedeceksiniz. Öncelikle Kuşadası'nın sahip olduğu enfes gün batımını izleyebilir, alışverişinizi de bir yürüyüş mesafesinde yapabilirsiniz. Tesis dışına çıktığınız an yeme içme ve eğlence mekanlarıyla kendinizi içiçe bulacaksanız. Aynı zamanda gitmeyi dilerseniz halk plajı bir yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca kendi işletmemize ait olan plajımıza shuttle ile servis sağlanmaktadır.

Tesisimiz;

İzmir Havalimanına 70 km,

Efes Antik Kente 17 km,

Meryem Ana'ya 22 km uzaklıktadır.

ORFE BAR

KAHVALTI & A LA CARTE & BAR

HAVUZ

AÇIK HAVUZ

DOĞAL TARIM ALANI

DOĞAL ÜRÜNLER

Risus Garden Marina Hotel

42

ODA

32

STANDART ODA

8

AİLE ODASI

2

JUNIOR SUITE

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat